Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tequilka za tęczowym mostem

.jpg   2010-01-21 23.32.48.JPG (Rozmiar: 50.02 KB / Pobrań: 17)
.jpg   2010-01-21 23.32.48.JPG (Rozmiar: 50.02 KB / Pobrań: 17) Wczoraj odeszła od nas nasza kochana Tequilka adoptowana 5 lat temu z Fundacji dr Lucy. Spij spokojnie Maleńka. Zawsze będziemy Cię kochać. 
Odpowiedz
(04-30-2015, 05:46 PM)hayena napisał(a):  Wczoraj odeszła od nas nasza kochana Tequilka adoptowana 5 lat temu z Fundacji dr Lucy. Spij spokojnie Maleńka. Zawsze będziemy Cię kochać. 

Piękne zdjęcie Tequilki jest na FB, śliczne pysio, mądre spojrzenie...
Bardzo współczuję... Była i będzie kochana...
Margot z Sarą - w sercu
Odpowiedz
Beatko bardzo Ci współczuję Sad
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. <br />— Jan Paweł II
Odpowiedz
(04-30-2015, 05:46 PM)hayena napisał(a):  Wczoraj odeszła od nas nasza kochana Tequilka adoptowana 5 lat temu z Fundacji dr Lucy. Spij spokojnie Maleńka. Zawsze będziemy Cię kochać. 

Dawno tu nie byłam ...Beatko ! Odejście kochanego seniorka jest dla nas jak zamknięcie pięknej i niepowtarzalnej części naszej historii życia ... Choć ciężko , idziemy dalej ... 
Tekilka była  również częścią mojego życia razem z Wami ...
Dzięki Nicusiowi zyskałam fundacyjną rodzinę a wraz z nią poznałam wiele smutnych historii adoptowanych piesków ... Zapamiętałam także Twoje pieski, a wśród nich Tekilkę ... I jest mi smutno ; bo wspomnieniami ogarniam także Rokusia z Niepołomic , Fokusika z Głogoczowa , Berusię i wiele innych  fundacyjnych piesków , które odeszły za TM ... 
Piękna Tekilka  już dołączyła do nich i szczęśliwie biega po tęczowych łąkach ... A my zawsze będziemy pamiętać nasze seniorki i wspominać je z miłością ... Heart
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości