Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fokus z Głogoczowa (*)
[Obrazek: 16hw4cg.jpg]

Dziś nagle odszedł za TM nasz kochany seniorek Fokus. Ostatnie trzy lata spędził w hoteliku w Głogoczowie, gdzie był na warunkach domownika.
Spędzał swoją emeryturkę wraz z innymi psimi dziadkami i generalnie robił co chciał i kiedy chciał. Miał charakterek, więc nie lubił, gdy się mu coś za bardzo narzucało.
On miał po prostu swoje zdanie. Był dumnym i mądrym psem.
Dziś na ogrodzie zasłabł. Pani Marta pojechała z nim natychmiast do weta. Próbowali go jeszcze ratować, ale serduszko odmówiło posłuszeństwa Sad
Odszedł szczęśliwy i kochany.
Żegnaj Fokusiku !
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. <br />— Jan Paweł II
Odpowiedz
To, co  było potrzebne Fokusowi do szczęścia, to żeby nikt Mu nie przeszkadzał... Teraz już nikt  nie przeszkodzi Mu iść tam, gdzie chce, być tam gdzie chce, robić, co chce... Wolność... Bądź szczęśliwy piesku (*) 
Wielkie podziękowania dla p. Marty z Głogoczowa, za to, że potrafiła pokochać Fokusa takim, jaki był i uszanować jego absolutną osobność...
Pozdrawiamy
Marta, Hrabina Antonina, Nelka-Serdelka
Odpowiedz
Rainbow 
 To bardzo smutna wiadomość ... Sad 
Razem z Fokusikiem odchodzi bardzo ważna część mojego życia!
To właśnie On uświadomił mi , że adopcja seniorka może zmienić moje nastawienie do priorytetów ....
Był pierwszym pieskiem , którego chciałam zaadoptować ... ale życie pisze czasem inne 
scenariusze i zamiast z Fokusikiem , przyjechałam do domu z Nicusiem ...
Jednak nigdy nie zapomniałam kochanego seniorka ! 
Fokusiku ! już na zawsze zostaniesz  w moim sercu  Heart 
Zasłużyłeś na szczęśliwą emeryturkę  Shy 
Dzięki Tobie wiele piesków znalazło drugie , cudowne życie w nowym domku ! 
Żegnaj.....  Sad .....Biegaj  szczęśliwie po tęczowych łąkach ...  Heart
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości