Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 - zmiany i plany
#1
Witajcie kochani!

W nowym roku czas na zmiany, od 1 stycznia 2017 roku nasza Fundacja jeszcze bardziej skupi się na pomocy naszym ukochanym Collie, nie zapominając jednocześnie o wszystkich milusińskich futrach, które potrzebują naszej i Waszej pomocy. Spod naszych skrzydeł znika Schronisko w Gaju, które dzięki sile woli i determinacji śp. Fundatorki - dr Ludwiki Własińskiej, zamieniło się w prawdziwy raj dla wszystkich skrzywdzonych przez los psów i kotów. Nasza misja w tym wzorcowym dziś obiekcie dobiegła końca, nie zrywamy jednak wszystkich nici łączących nas z tym jedynym na świecie miejscem. Oddajemy je w ręce fantastycznych ludzi, którzy od lat współpracowali z nami przy jego budowie, mając pewność, że to dobre ręce, które utrzymają obecny poziom usług świadczonych dotychczas przez Schronisko w Gaju. 
My, od nowego roku, zajmiemy się (z Waszą pomocą) zmienianiem na lepsze losów tysięcy psów w Polsce. Uruchamiamy projekt, który ma nie tylko zmienić los tych potrzebujących psów, ale też mentalność ogromnej grupy Polaków, tak, aby miejsca takie, jak Gaj stały się jak najmniej potrzebne... Szczegóły niebawem. 
Jedno się z pewnością nie zmienia  - nadal chcemy być pomocą i ratunkiem dla skrzywdzonych i porzuconych collaków w Polsce. Pochylimy się też bardziej niż dotychczas nad szeltami. Tak więc miłośnicy obu ras - do dzieła. One na Was liczą, a my w Was i w Wasze wielkie serducha wierzymy, bez Was nie zdziałamy wiele Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości