Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elmo - tricolor Warszawa
#1
Elmo - słodki trójkolorowy dwulatek wypatrzony przez Agatę i tymczasowo przez nią przygarnięty.


Cytat:O Elmo powiadomiła mnie niezawodna Katarzyna. Opis stanu psa zaniepokoił mnie, więc zaczęłam szukać informacji o nim. 

Okazało się, że około 2-letni psiak w typie sheltie został dotkliwie pogryziony i leżał na mrozie gdzieś przy drodze, skąd zabrała go p. Joanna i zawiozła do weterynarza. Pies został zbadany, pozszywany i otrzymał niezbędne leki i kropłówki.
To nie był bezdomniak, "mieszkał" niedaleko Białegostoku od kilku miesięcy, po tym jak został adoptowany! Nieustająco błąkał sie bez opieki, co któregoś dnia musiało źle się skończyć.
Gdyby nie życzliwa osoba, pies zamarzłby przy drodze! Na szczęście p. Joanna zatrzymała samochód [Obrazek: 1f642.png]:) wzięła prawie nieprzytomnego psa i /choć spieszyła się do pracy/ zawiozła do weterynarza... jeszcze trochę, a byłby po Elmo [Obrazek: 1f641.png]:(
Nie będe Wam opisywać długich rozmów, które prowadziła, także z "właścicielką" psiaka; ważny jest efekt - po podpisaniu zrzeczenia się opieki nad psem, Elmo trafił pod opiekę Fundacji Dr Lucy [Obrazek: 1f642.png]:)
Jak zwykle, podleczymy, podkarmimy, poprzytulamy, nauczymy życia w normalnych warunkach i znajdziemy mu DOBRY dom

Elmo jest przyjaźnie nastawiony do żywego stworzenia. Wymaga dobrej karmy i zdrowego rozsądku w żywieniu z powodu delikatnego żołądka.
kontakt: agata-ciastek@wp.pl

[Obrazek: 32702690572_eb137301dd_b.jpg].jpg   elmo.jpg (Rozmiar: 117.32 KB / Pobrań: 1)

.jpg   elmo2.jpg (Rozmiar: 106.43 KB / Pobrań: 0)  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości