Akcje

Psu na budę

Projekt, który ma za zadanie poprawić warunki życia psów wiejskich, przez zmianę sposobu myślenia o tych zwierzętach przez społeczeństwo.

W ramach jej realizacji stawiamy wzorcowe kojce z budami w wyselekcjonowanych gospodarstwach, aby dać przykład i dobry wzór do naśladowania innym właścicielom psów, skazujących je na cierpienie na łańcuchach w nieprzystosowanych dla nich budach.

psu na bude

Akcję można wspierać przekazując 1% podatku, lub wpłacając środki bezpośrednio na konto, z dopiskiem „Psu na Budę”.

Numer kont:

96 1090 1405 0000 0001 3459 5704

74 1240 6902 1111 0000 5659 4412

Dr Lucy Fundacja


KUPUJĄC – POMAGASZ!

KUPUJAC+POMAGASZbaner maly

Mamy wielkie plany. Mierzymy się z kolejnymi wyzwaniami, które sprawiają, że Gaj jest miejscem niezwykłym i… staje się miejscem coraz bardziej niezwykłym. Dla Zwierząt i dla Ludzi, dla wszystkich, którzy szukają szczerych przyjaźni, prawdziwej miłości i bezinteresownego dobra.

Gabinet weterynaryjny, basen dla psów, SPA – już są. Przed nami rzeczy naprawdę duże. Budowa pawilonu edukacyjnego, w którym ludzie i psiaki będą się siebie uczyły nawzajem – pomoże nam sfinansować gmina. Walkę o godność do ostatnich chwil – budowę cmentarza i krematorium – miejsca pożegnania i pamięci, bierzemy na własne barki. Każdy z Was może nam w tym pomóc. Dorzućcie własną cegiełkę, a otrzymacie nie tylko ogromną satysfakcję, ale też świetnej jakości produkty – dla domu, ciała i czworonożnego Przyjaciela. Kupując – pomagasz!