Lhasa Apso

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Lhasa Apso to rasa wywodząca się z Tybetu, którą zawsze darzono szczególnym szacunkiem. Szampon dla Lhasa Apso to kosmetyk, który pozwoli to wyrazić także w ramach codziennej pielęgnacji. By wybrać właściwe kosmetyki dla psów, zdaj się na produkty marki Dr Lucy. Powstała ona z miłości do czworonogów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że szampon dla Lhasa Apso pozwoli zapewnić Twojemu pupilowi to, co najlepsze!

Szampon dla Lhasa Apso — skuteczna pielęgnacja

Ważne, by kosmetyki dla psów długowłosych umożliwiały ich odpowiednią pielęgnację. Dobrze więc, by szampon dla Lhasa Apso ułatwiał rozczesywanie, a także wpływał na odbudowę zniszczonych włosów. Kosmetyki dostępne w naszym sklepie internetowym pozwalają to zapewnić. Co więcej, każdy szampon dla Lhasa Apso przetestowano dermatologicznie. Nie powinien więc podrażniać skóry Twojego czworonożnego przyjaciela. Jeśli jednak piesek ma skłonności do reakcji alergicznych, wybierz szampon hipoalergiczny.

Wszystkie z dostępnych kosmetyków Dr Lucy opracowano we współpracy z groomerami. Dzięki temu doskonale wiemy, co wszystkim pieskom jest najbardziej potrzebne. Szampon dla Lhasa Apso szybko się pieni więc zarówno dla Ciebie, jak i Twojego pupila kąpiel stanie się przyjemnością. Gdy już ją skończycie, pora na nagrodę — wspólną zabawę i możliwość przytulenia się do zadbanego pieska!