Szampony dla psów krótkowłosych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Szampon dla psów krótkowłosych to produkt, który znajdziesz wśród produktów należących do linii kosmetyków Casual. Jeśli więc Twoim czworonożnym przyjacielem jest pies takiej rasy jak beagle, jamnik lub Jack Russell Terrier, warto zdecydować się na jego zakup i stosować podczas regularnych kąpieli. Dzięki szamponowi dla psów krótkowłosych nie tylko zadbasz o ich odpowiednią higienę, ale też zapewnisz zdrowy wygląd sierści, która dzięki bogactwu w naturalne składniki będzie wzmocniona i odżywiona. Wszystkie kosmetyki Dr Lucy, w tym także szampon dla psów krótkowłosych powstają we współpracy z groomerami, dzięki czemu wiemy, co dla przedstawicieli danej rasy jest szczególnie ważne. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić im to, co najlepsze, a właśnie na tym najbardziej nam zależy!

Szampon do codziennej pielęgnacji – psy krótkowłose

Tak samo jak w przypadku ludzi, krótkie włosy u psów również wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Nie można ich pozostawiać samych sobie. Szampon dla psów krótkowłosych jest odpowiedzią na potrzeby ras, dla których cechą charakterystyczną są krótkie włosy. Jego użycie pozwala przywrócić sierść do porządku po zabawie w każdych warunkach, a dodatkowo nadaje włosom zdrowego wyglądu i blasku. Dzięki temu Twój pies będzie się doskonale prezentował i wzbudzi zachwyt każdego przechodnia. Co ważne, będzie można go przytulić, nie martwiąc się o to, że się ubrudzimy.

Szampon dla psów krótkowłosych przetestowano dermatologicznie, a więc można mieć pewność, że kosmetyk ten jest w pełni bezpieczny dla Twojego pupila – nie podrażni jego skóry, ani nie wywoła reakcji alergicznych. Warto podkreślić również fakt, że szampony z tej linii szybko się pienią i łatwo spłukują. Jest to szczególnie ważne dla opiekunów psów, które zdecydowanie nie lubią się kąpać. Dzięki użyciu szamponu dla psów krótkowłosych proces ten potrwa tyle, że zanim czworonóg się zniecierpliwi, zdążysz go wykąpać tak, by zaraz znowu mógł wrócić do zabawy.