Szampony dla psów szorstkowłosych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czesanie i szczotkowanie psów szorstkowłosych to nie wszystko. Szampon dla psów szorstkowłosych to produkt, który warto wykorzystać podczas ich regularnych kąpieli. Kosmetyki marki Dr Lucy z linii Casual pozwalają zadbać o odpowiednią higienę Twojego pupila, a jednocześnie nie podrażniają jego skóry. Dzięki temu możesz mieć pewność, że użycie szamponu dla psów szorstkowłosych będzie w pełni bezpieczne dla jego zdrowia. Współpraca z groomerami oraz testy dermatologiczne pozwalają nam to potwierdzić. Jeśli więc zależy Ci na tym, by zapewnić swojemu psu jak najlepszą pielęgnację, a jednocześnie chcesz mu dać pełną swobodę – nie chroniąc go przed zabrudzeniami, szampon dla psów szorstkowłosych będzie doskonałym rozwiązaniem!

 • Easy Brush N 250 ml

  46.00 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Fluffy

  46.00 394.30 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Casual nr 2 Szampon dla psów o długiej i krótkiej szorstkiej sierści

  19.05 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18.3 zł

Skuteczny szampon dla psów szorstkowłosych

Szybko pieniący się szampon, który łatwo się spłukuje? Kosmetyki dla psów z linii Casual pozwalają to zapewnić! Psy szorstkowłose, czyli rasy takie jak nowofundland, pudel czy biały owczarek szwajcarski są szczególnie wymagające. Jednak szampon z naszej oferty powstał specjalnie z myślą o ich potrzebach. Jest on na tyle delikatny, że nie podrażnia skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych. Dzięki temu masz pewność, że dbając o swojego psa, wpłyniesz na jego dobre samopoczucie, na czym zależy przecież każdemu z nas! Co więcej, szampon dla psów szorstkowłosych nie tylko skutecznie myje sierść, ale też działa odżywiająco i regenerująco na włosy oraz skórę Twojego pupila!

Zależy Ci na tym, by Twój pies nie czuł się ograniczony i pozwalasz mu na wiele? Z pewnością często wraca porządnie ubrudzony, a Ty chcesz go wyściskać. Zanim to zrobisz najlepiej, przystąp do szybkiej kąpieli, podczas której wykorzystasz szampon dla psów szorstkowłosych. Szybko pozbędziesz się zabrudzeń na skórze i we włosach Twojego pupila i bez obaw o pobrudzenie będzie można go porządnie przytulić!