Blog

Kosmetyki dla psów Dr Lucy na Wystawach Psów Rasowych

Ostatnimi czasy kosmetyki dla psów Dr Lucy goszczą często na Międzynarodowych Wystawach Psów Rasowych. Świetne towarzystwo – dwu i czworonożne – cenimy sobie bardzo, dlatego świetnie czujemy się na tych imprezach! Jak wyglądają nasze przygotowania od kuchni?

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych odbywają się w wielu miastach Polski. Robimy wszystko, aby uczestniczyć w jak największej liczbie tych imprez. Wspaniałe, zarówno ludzkie, jak i psie towarzystwo przyciąga nas jak magnes! Kosmetyki dla psów Dr Lucy podczas wystaw spotkać można więc często. Jak organizujemy nasz udział w wystawach? Sprawdźcie sami!

Wystawy Psów Rasowych – czy to zawody?

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych to spore imprezy, które skupiają wokół siebie przede wszystkim psy. Nazwa “wystawy” sugerować mogłaby, że są one tam głównie po to, aby się pokazać. I generalnie tak właśnie jest – jednak pokaz ten odbywa się w ustalonej odgórnie formie, z udziałem publiczności i sędziów. Ci wyłaniają zwycięzców eliminacji, a następnie finałów. Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych są więc zawodami, na których o miano zwycięzców rywalizują różne rasy, podzielone też na kategorie z uwagi na swój wiek. Zwycięzcy, poza tytułem, otrzymują również puchary oraz nagrody rzeczowe. Uczestnicy przechadzają się ze swoimi dumnymi czworonogami po strefie wystawców, w której spotkać mogą między innymi i nas – stoisko pełne kosmetyków dla psów Dr Lucy!

Kosmetyki dla psów i w drogę!

Zanim jednak będziemy mogli spotkać się na Wystawach, musimy wykonać odpowiednią pracę organizacyjną i logistyczną, co wcale nie jest takie proste. Po zarejestrowaniu się u organizatorów imprezy jako wystawcy, trzeba dograć kwestie zakwaterowania, zaplanować wyżywienie, zabezpieczyć i zgrać w czasie transport. Podróżujemy sporym samochodem, do którego zmieścić musimy nasze stoisko oraz jego wyposażenie, czyli przede wszystkim kosmetyki dla psów. Na naszym stoisku istnieje bowiem możliwość bezpośredniego zakupu produktów Dr Lucy, które na co dzień dostępne są przede wszystkim w naszym sklepie internetowym.

Stoisko Dr Lucy

Samo stoisko zajmuje sporo miejsca. Dziesiątki kartonów, pudełek, stojaki, banery czy stoliki groomerskie trzeba zmieścić do samochodu. Pakowanie przypomina trochę grę w tetris, chociaż doszliśmy już do sporej wprawy i mamy wypracowane schematy. Stoisko samo w sobie jest zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, aby było funkcjonalne, wygodne i użyteczne dla odwiedzających Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych uczestników, kibiców czy obserwatorów. Dzięki temu w przystępny sposób możemy im oferować nie tylko najlepsze kosmetyki dla psów, ale też sezonowe produkty, jak nasze kalendarze adwentowe czy świąteczne mydełka. Ogromną wagę przykładamy do estetyki naszego stoiska, dbając o ekspozycję, schludny strój i układ wystawy, aby zapewnić swobodne poruszanie się nawet czworonogom, które nas odwiedzają. Planujemy też różnego rodzaju atrakcje, jak pokazy strzyżenia wystawowego, prowadzone przez profesjonalnych groomerów, komponowanie przez odwiedzających własnych kosmetyków dla psów czy możliwość skosztowania naszych słynnych już chyba krówek, po które chętnie sięgają nasi goście!

Kosmetyki dla psów nie tylko online

Odwiedzenie naszego stoiska podczas takich imprez, jak Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych jest świetną okazją do stacjonarnego zakupu kosmetyków dla psów. Dla odwiedzających mamy ciekawe rabaty, próbki naszych produktów czy okolicznościowe promocje. W czasie pomiędzy imprezami, w kosmetyki dla psów Dr Lucy stacjonarnie zaopatrzyć się można jedynie w zaprzyjaźnionych sklepach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić je z naszego sklepu internetowego, w którym również często natrafić można na ciekawe promocje, nie wspominając o stałych rabatach przy zamówieniach powyżej 100 PLN oraz 200 PLN.

Media społecznościowe

W jaki sposób dowiedzieć się, czy bierzemy udział w danym wydarzeniu? Wystarczy się z nami skontaktować lub śledzić nasze media społecznościowe, w których informujemy najczęściej o naszej obecności w różnych imprezach z wyprzedzeniem. Prowadzimy profile zarówno na Facebook oraz Instagram. Już teraz zapraszamy do polubienia i obserwowania Dr Lucy – dzięki temu informacja o tym, że spotkać nas będzie można na Wystawach Psów Rasowych powinna w odpowiednim czasie do Was dotrzeć!

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych to doskonała okazja do prezentacji kosmetyków dla psów Dr Lucy oraz nawiązania kontaktów z wspaniałą, psią społecznością. Imprezy te są bowiem zawodami, w których o tytuły walczą czworonogi przeróżnych ras. Choć logistyka i organizacja naszego udziału nie należy do rzeczy łatwych, to cenimy sobie możliwość udziału w tych, oraz innych psiarskich imprezach. Już dziś zapraszamy więc na nasze stoisko, na którym poza kosmetykami dla psów czekają na Was przeróżne, psie atrakcje!