Blog

Kosmetyki dla psów online – dlaczego warto wybrać Dr Lucy?

Internetowych sklepów z kosmetykami dla psów jest multum. Asortyment jest tak bogaty, że trudno się w nim odnaleźć. Przez ten gąszcz ze swoją ofertą przebija się Dr Lucy – dlaczego warto nas wybrać?

Kosmetyki dla psów online można kupić również u nas. Dlaczego warto wybrać Dr Lucy a nie konkurencyjne sklepy internetowe? Szczerze – długo by wymieniać, dlatego wybraliśmy tylko te najważniejsze argumenty! Być może Was przekonają i dołączycie do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów!

Jesteśmy producentem

Nie sprzedajemy produktów wykonanych przez kogo innego naklejając na nie jedynie swoją etykietę. Dzięki temu towarzyszymy naszym produktom od momentu ich wymyślania, przez tworzenie receptur, sprawdzanie ich skuteczność po produkcję, która odbywa się w warunkach, na które mamy 100% wpływu. Lata doświadczeń pozwoliły nam na opracowanie sprawdzonych receptur, z których część opatentowaliśmy. Testujemy je we własnym laboratorium, a kosmetyki dla psów powstają w naszym własnym zakładzie produkcyjnym. Nie zlecamy produkcji podmiotom zewnętrznym, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tym procesem i jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych produktów!

Doświadczenie

Nie jesteśmy marką, która powstała wczoraj. Historia naszych kosmetyków dla psów rozpoczęła się na dobre w 2006 roku. Od tego momentu rozwijamy i doskonalimy receptury, pozyskujemy jak najlepsze surowce ze sprawdzonych przez lata źródeł, rozszerzamy ofertę i poznajemy rynkowe trendy. Przez te wszystkie lata wyciągaliśmy też wnioski i dostosowywaliśmy model biznesowy do oczekiwań rynku. Przekuwamy nasze doświadczenie w sukces! Jeśli chcecie poznać naszą historię w pigułce – zapraszamy tutaj

Słuchamy głosu specjalistów

Praktycznie od samego początku współpracowaliśmy z groomerami. Po dzień dzisiejszy wsłuchujemy się w głos specjalistów, aby tworzyć produkty spełniające oczekiwania ich użytkowników. Skuteczne i bezpiecznie kosmetyki Dr Lucy, takie jak szampony czy odżywki dla psa stosowane są przez znanych i cenionych groomerów a środki do dezynfekcji cieszą się uznaniem w gabinetach weterynaryjnych i wśród hodowców. Ich opinie są dla nas ważne. Zbierane przez lata pozwoliły dopracować nasze produkty w najdrobniejszych szczegółach.

Natura ma dla nas znaczenie

Czerpiemy z natury tyle, ile się da. Dzięki temu możemy osiągnąć maksymalny poziom bezpieczeństwa naszych szamponów dla psów, odżywek czy repelentów. Ważny jest dla nas zrównoważony rozwój, dlatego natura jest dla nas źródłem, którego nie zatruwamy, aby służyć mogło również i przyszłym pokoleniom. Kwintesencją tego podejścia jest powstanie naszej w pełni ekologicznej linii kosmetyków dla psów – Dr Lucy Eco. W recyklingowanych opakowaniach znajdziecie wyłącznie naturalne surowce. Większość produktów tej linii jest certyfikowana przez Vegan Society.

Jesteśmy polską firmą z tradycjami

Nasze kosmetyki dla psów od początku do końca powstają w Polsce. Dzięki sklepowi internetowemu dystrybuujemy je na terenie całego kraju w wygodny dla klienta sposób. Nie jesteśmy filią zagranicznej spółki, nie jesteśmy związani z żadnym podmiotem zagranicznym, który miałby jakikolwiek decyzyjny wpływ na produkowane przez nas szampony czy odżywki dla psów. Po prostu dobre, bo polskie!

Naszą siłą jest nasz Zespół

Skupiliśmy wokół marki zespół ludzi, którym zależy na jej sukcesie. Ten zespół to nasza siła! Każdy bez wyjątku pracuje na sukces i cieszy się nawet z najmniejszego. Wielu z nas związana jest z Dr Lucy już od wielu, wielu lat. Współpracujemy ze sobą niezależnie od działu, w którym funkcjonujemy. Stanowimy zgraną drużynę, która chce dostarczać Wam najlepsze jakościowo produkty w najwygodniejszy dla Was sposób!

Troska o Klienta

Dlatego jakiś już czas temu podjęliśmy decyzję o uruchomieniu sklepu internetowego, którego funkcjonalność stale podnosimy dla Waszej wygody. Zakupy kosmetyków dla psów online w Dr Lucy to sama przyjemność! Cały proces jest łatwy i przejrzysty a w razie reklamacji zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie! Naszym plusem jest też mnogość form kontaktu. Możemy porozmawiać zarówno przez telefon, email jak i media społecznościowe. Dzięki temu zawsze otrzymacie od nas rzeczowe odpowiedzi na nurtujące Was pytania z oferty Dr Lucy.

Kochamy Psy!

Każdy z nas ma w domu własne czworonogi, wiemy jak ważne jest ich zdrowie i bezpieczeństwo, i rozumiemy, że tego samego pragnie każdy nasz Klient dla swojego psa. Ta miłość odzwierciedlona jest nie tylko w naszych kosmetykach. Nasza marka aktywnie wspiera Fundację Dr Lucy, która jako jedyna w Polsce ukierunkowała swoją działalność na owczarki szkockie Collie. Innym zwierzakom oczywiście też nie odmawia pomocy a z jej wsparcia od czasu do czasu korzystają nawet… koty!

Dlaczego warto wybrać kosmetyki dla psów online od Dr Lucy? Odpowiedzi na to pytanie jest kilka. W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Produkujemy je z miłości do czworonogów, którą przelewamy w każdą butelkę szamponu czy odżywki dla psa!