Linia Eco

Oferujemy linię produktów ekologicznych, które są po prostu autentyczne. W ramach linii, którą stworzyliśmy, znajdziesz ekologiczny szampon dla psa oraz inne kosmetyki dla czworonoga. Co to dla nas znaczy, że produkty są autentyczne? Że ich receptury są autentycznie naturalne, a składniki pozyskane w sposób neutralny dla ludzi, zwierząt, mórz i powietrza. Że opakowanie naturalnego szamponu dla psa jest autentycznie ekologiczne i nie zatruje produktu, który kryje, ani środowiska, do którego trafi. Że nasze kosmetyki dla psów są autentycznie przyjazne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz – co najważniejsze – dla przyrody, o którą wspólnie się troszczymy.

Taka jest nasza linia Eco!

Szampon naturalny dla psa każdej rasy

Nasze eko szampony dla psów powstają z miłości do zwierząt. Bez względu na to, do jakiej rasy czworonogów należy Twój pupil, masz pewność, że naturalny szampon dla psa mu nie zaszkodzi. Podczas produkcji kosmetyków współpracujemy bowiem z groomerami, którzy wiedzą, jak zadbać o sierść danego zwierzęcia. Szampon ekologiczny dla psa podlega również kontroli dermatologów, więc jest w pełni bezpieczny dla skóry czworonoga. Dr Lucy tworzy odżywki dla psów i szampony eko, które sprawiają, że sierść zwierzaka staje się czysta, pachnąca i niezwykle miła w dotyku.

Ekologiczny szampon dla psa – w trosce o zwierzęta i przyrodę

Szampon naturalny dla psa posiada skład bezpieczny zarówno dla zdrowia czworonoga, jak i stanu środowiska. Nie znajdziesz w nim drażniących składników, które negatywnie wpływają na skórę zwierzaka. Eko szampon dla psa pozwoli zadbać o higienę pupila i zachwycający wygląd jego sierści. Używając kosmetyków od Dr Lucy nie martwisz się, że wyrządzisz szkodę przyrodzie. My również uwielbiamy naturę i zwierzęta, dlatego tworzymy szampony ekologiczne dla psów, które nie zaszkodzą środowisku.

Śledź nas na kanałach społecznościowych:

Ikona linii Eco