Kosmetyki dla West Highland White Terrier

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Każdy pies to inna historia, a każda rasa ma swoje potrzeby. Dlatego szampon dla psa rasy West Highland musi odpowiadać charakterystycznej szacie i umaszczeniu. Nasze delikatne szampony są przebadane dermatologicznie i nadają się do codziennej pielęgnacji Twojego pupila. Wybierz linię kosmetyków, która Cię interesuje i zadbaj o komfort ukochanego psiaka.

Szampon dla West Highland – tylko od dr Lucy!

Jeśli szukasz szamponu dla swojego Westa alergika, to jesteś w dobrym miejscu. West Highland to rasa o szorstkim, gęstym włosie, wymagającym systematycznego trymowania. Polecamy linię Pro – kosmetyki w formie koncentratu dla opiekunów psów, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne i nie powodują podrażnień skóry. Wybierając szampon, warto zdecydować się na zestaw z odżywką – szczególnie jeśli Twój West Highland ma skłonność do reakcji alergicznych.

Westy to pieski o białym umaszczeniu oraz krótkim, gęstym podszerstku. Niestety, piękny wygląd niesie ze sobą predyspozycje do alergii skórnych. Zaczerwienienia, oparzenia słoneczne i otarcia mogą szybko rozwinąć się w stan zapalny. Oprócz właściwego żywienia kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja. Szampon dla psa rasy West Highland powinien być więc dostosowany do szorstkiej sierści oraz delikatnie czyścić wrażliwą skórę. Takie są właśnie produkty dr Lucy – wybierz odpowiedni szampon dla swojego Westa alergika. Pozwól psu się bawić i brudzić, a my zajmiemy się resztą!