Kosmetyki dla Beagle

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Być może zastanawiasz się, czym się kierować przy wyborze szamponu dla Beagla. Mimo tego, że krótka sierść tej rasy nie jest trudna w pielęgnacji, to tak jak w przypadku większości rasowych psów, Beagle również mają skłonności do alergii. Warto zdecydować się na kosmetyk wysokiej jakości oraz hipoalergiczny – takie produkty znajdziesz w linii Casual oraz Pro.

Dobry szampon dla Beagla, czyli jaki?

Beagle to rasa o krótkiej, przylegającej sierści. Kąpiel powinna odbywać się raz na pół roku, ale dobrze wiemy, jak bardzo psy lubią się brudzić – dlatego myj swojego pupila tak często, jak jest to potrzebne. Dobry szampon jest przede wszystkim przebadany dermatologicznie i delikatny dla psiej skóry. Zaufaj wieloletniej tradycji Dr Lucy oraz najwyższym standardom bezpieczeństwa i jakości podczas tworzenia przez nas psich kosmetyków. W ofercie mamy szeroki wybór produktów – z pewnością znajdziesz coś dla pupila.

Zawsze pamiętaj o dokładnym spłukaniu szamponu bieżącą wodą. Pozostałości produktu mogą powodować świąd skóry, dlatego polecamy wybrać kosmetyki Dr Lucy – łatwe w aplikacji i szybkie w spłukiwaniu. Po kąpieli najlepiej wyczesać pieska i przetrzeć delikatnie wnętrze uszu. Zależy Ci na lśniącej i pachnącej sierści pupila? Wybierając szampon dla Beagla, dołącz do zestawu odżywkę. Zdecyduj się na produkt przeznaczony do krótkiej sierści z jednej z naszych linii kosmetyków. Stosuj szampon dla Beagla w połączeniu z regularnym szczotkowaniem i ciesz się miękką sierścią psiaka.