Kosmetyki dla Dobermana

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Profesjonalny i łatwo pieniący się szampon dla dobermana zapewni zdrową sierść czworonogowi oraz pozbawioną stresu kąpiel. Jeżeli troszczysz się o wygląd i samopoczucie swojego pupila, sprawdź kosmetyki od Dr Lucy!

Doberman – pielęgnacja

Doberman to inteligentny i pełen energii pies obronny, który potrafi zachować lojalność wobec swojego opiekuna. Należy do ras krótkowłosych, dlatego jego pielęgnacja nie wymaga ogromnego wysiłku i poświęcania dużej ilości czasu. W ofercie Dr Lucy znajdziesz szampon dla dobermana, z którego pomocą zadbasz o czystość, połysk i zdrowie sierści swojego pupila. Krótkowłosego czworonoga najlepiej kąpać wtedy, gdy się ubrudzi. Po spacerze – nawet intensywnym – wystarczy, że przetrzesz zwierzaka ręcznikiem. Warto wybrać hipoalergiczny szampon dla dobermana, ponieważ u czworonogów tej rasy często pojawia się łupież. Aby w pełni zatroszczyć się o psiego ulubieńca, zdecyduj się także na kosmetyki dla psów krótkowłosych: odżywkę nawilżającą i regenerującą, przydatny zimą krem do suchej skóry oraz płyn do czyszczenia i nawilżenia uszu.

Szampon dla dobermana

Dostępny w ofercie Dr Lucy szampon dla dobermana przebadali dermatolodzy. Dlatego nie musisz się obawiać, że produkt zaszkodzi zdrowiu Twojego pupila i podrażni jego skórę. Ponadto szampon dla dobermana posiada konsystencję, która szybko się pieni i spłukuje. Dzięki temu z większą łatwością zatroszczysz się o czystość nieznoszącego kąpieli czworonoga. Dostosowany do pH skóry psów i powstały we współpracy z groomerami produkt zapewni czysty i zachwycający wygląd Twojemu pupilowi. W zależności od potrzeb swojego ulubieńca możesz wybrać szampon dla dobermana z tendencją do suchej sierści, łamiących się włosów lub alergii i podrażnień skóry. Sprawdź już dziś kosmetyki dla psów od Dr Lucy i zatroszcz się o odpowiednią pielęgnację swojego czworonoga!