Kosmetyki dla Dobermana

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Profesjonalny i łatwo pieniący się szampon dla dobermana zapewni zdrową sierść czworonogowi oraz pozbawioną stresu kąpiel. Jeżeli troszczysz się o wygląd i samopoczucie swojego pupila, sprawdź kosmetyki od Dr Lucy!

 • Szampon odżywczy Shine

  46.00 394.30 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Nutri 250 ml

  46.00 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Odżywka nawilżająca Hydravital

  47.20 406.10 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47.2 zł
 • Szampon hipoalergiczny dla psa Hypo S

  42.40 362.60 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 42.4 zł
 • Odżywka regenerująca Hypo C

  46.00 394.30 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Casual nr 3 Szampon dla psów o krótkiej, gładkiej sierści

  19.05 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18.3 zł
 • Casual nr 7 Krem pielęgnacyjny do suchej skóry: łapy, nos, łokcie

  25.22 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.2 zł
 • Casual nr 8 Płyn do pielęgnacji uszu

  23.81 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22.8 zł
 • Casual nr 9 Preparat odstraszający kleszcze i komary

  25.22 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.2 zł

Doberman – pielęgnacja

Doberman to inteligentny i pełen energii pies obronny, który potrafi zachować lojalność wobec swojego opiekuna. Należy do ras krótkowłosych, dlatego jego pielęgnacja nie wymaga ogromnego wysiłku i poświęcania dużej ilości czasu. W ofercie Dr Lucy znajdziesz szampon dla dobermana, z którego pomocą zadbasz o czystość, połysk i zdrowie sierści swojego pupila. Krótkowłosego czworonoga najlepiej kąpać wtedy, gdy się ubrudzi. Po spacerze – nawet intensywnym – wystarczy, że przetrzesz zwierzaka ręcznikiem. Warto wybrać hipoalergiczny szampon dla dobermana, ponieważ u czworonogów tej rasy często pojawia się łupież. Aby w pełni zatroszczyć się o psiego ulubieńca, zdecyduj się także na kosmetyki dla psów krótkowłosych: odżywkę nawilżającą i regenerującą, przydatny zimą krem do suchej skóry oraz płyn do czyszczenia i nawilżenia uszu.

Szampon dla dobermana

Dostępny w ofercie Dr Lucy szampon dla dobermana przebadali dermatolodzy. Dlatego nie musisz się obawiać, że produkt zaszkodzi zdrowiu Twojego pupila i podrażni jego skórę. Ponadto szampon dla dobermana posiada konsystencję, która szybko się pieni i spłukuje. Dzięki temu z większą łatwością zatroszczysz się o czystość nieznoszącego kąpieli czworonoga. Dostosowany do pH skóry psów i powstały we współpracy z groomerami produkt zapewni czysty i zachwycający wygląd Twojemu pupilowi. W zależności od potrzeb swojego ulubieńca możesz wybrać szampon dla dobermana z tendencją do suchej sierści, łamiących się włosów lub alergii i podrażnień skóry. Sprawdź już dziś kosmetyki dla psów od Dr Lucy i zatroszcz się o odpowiednią pielęgnację swojego czworonoga!