Kosmetyki dla Pudla

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Sierść pudli wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Bez niej nie będą wyglądały one schludnie, co wpłynie także na ich samopoczucie. Szampon dla pudla, który znajdziesz w ofercie Dr Lucy to produkt, dzięki któremu kąpiel Twojego pupila dla żadnej ze stron nie będzie uciążliwa, a przy okazji zadbasz o wygląd i właściwe odżywienie jego sierści. W linii produktowej Casual dostępny jest szampon dla psów ras szorstkowłosych, który świetnie sprawdzi się także dla pudla. Jego naturalny skład regeneruje włosy, nie powodując żadnych alergicznych objawów.

Szampon dla pudla — skuteczna pielęgnacja Twojego psa

Jeśli zdecydujesz się na szampon dla pudla z naszej oferty, możesz mieć pewność, że nie podrażni on skóry psa. Co ważne, jest on bezpieczny także dla Ciebie! Co więcej, szybko się pieni, co może sprawić, że znienawidzona przez psa kąpiel nie będzie aż tak długa i nieprzyjemna jak do tej pory. Szampony z naszego sklepu nie tylko skutecznie myją sierść i skórę, ale też właściwie ją odżywiają, pobudzając włosy do prawidłowego wzrostu. Szampon dla pudla sprawdza się też świetnie w przypadku problemów z przetłuszczaniem włosów i występującym łupieżem.

Mamy świadomość, że opiekowanie się psem to duża odpowiedzialność. Właśnie dlatego produkując nasze kosmetyki, staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Twojego pupila. Szampon dla pudla to produkt, dzięki któremu będzie on wyglądał na zadbanego, a wspólna zabawa stanie się jeszcze bardziej przyjemna!