Kosmetyki dla Owczarka Niemieckiego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szampon dla Owczarka niemieckiego to produkt, który bez problemu znajdziesz w naszej ofercie. Dr Lucy jest marką, która tworzy naturalne kosmetyki przystosowane do potrzeb wszystkich psów. Wśród produktów z linii Casual i Pro znajdziesz szampon dla psów krótkowłosych, który idealnie nadaje się właśnie dla owczarka. Oczywiście należy pamiętać też o tym, że istnieje również rasa owczarków niemieckich długowłosych. By znaleźć odpowiedni produkt do ich pielęgnacji, nie musisz jednak szukać, jaki szampon dla owczarka niemieckiego długowłosego sprawdzi się najlepiej, ponieważ taki też mamy w swojej ofercie.

Szampon dla owczarka niemieckiego krótko i długowłosego

Przeglądając ofertę naszego sklepu, znajdziesz kosmetyki przystosowane do różnych rodzajów sierści. Wśród nich dostępny jest szampon dla psa owczarka niemieckiego — zarówno z krótkimi, jak i długimi włosami. Obydwa pozwalają oczyścić i wzmocnić sierść tak, by prezentowała się schludnie. Z racji, że owczarek niemiecki należy do sekcji psów pasterskich, można się spodziewać, że lubi być aktywny. Z pewnością często wraca więc do Ciebie ubrudzony, ale szampon dla owczarka niemieckiego pozwala szybko zająć się tym problemem. Łatwo się pieni, więc kąpiel przy jego użyciu potrwa tyle, że pies nie zdąży się zniecierpliwić.

Niezależnie od tego, czy szukasz szamponu dla dorosłego psa, czy szczeniaka owczarka niemieckiego, w ofercie Dr Lucy znajdziesz kosmetyki pozwalające zadbać o prawidłową pielęgnację Twojego pupila.