Kosmetyki dla Polskiego Owczarka Nizinnego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

W dbaniu o czystość psa, który lubi kałuże, pomoże z pewnością szampon dla polskiego owczarka nizinnego. Produkt ten zatroszczy się o wzbudzającą zachwyt wśród przechodniów bujną sierść Twojego pupila. W ofercie Dr Lucy znajdziesz kosmetyki dla psów tworzone we współpracy z polskimi groomerami, którzy doskonale wiedzą, jak pielęgnować sierść Twojego psiego przyjaciela!

Szampon dla polskiego owczarka nizinnego – kosmetyk dla wymagających

Nie istnieje wiele rdzennie polskich ras psów. Tymczasem polski owczarek nizinny właśnie do nich należy. Charakteryzuje się krępą budową ciała oraz bujną, długą sierścią. Jeżeli w odpowiedni sposób zadbasz o pielęgnację czworonoga, odwdzięczy się on atrakcyjnym i niezwykle sympatycznym wyglądem. Wybierając szampon dla polskiego owczarka nizinnego, zwróć uwagę na to, czy jest on dostosowany do gęstych włosów psa. Właściwa troska o czystość polskiego owczarka nizinnego zabiera dość sporo czasu. Włosy psa – ze względu na sporą długość i gęstość – mogą się bowiem filcować i tworzyć kołtuny. Wymagają więc częstego czesania. Aby szczotkowanie nie było dla Twojego pupila obowiązkiem, przed którym ucieka, do pielęgnacji jego sierści wykorzystaj ułatwiające rozczesywanie kosmetyki dla psów długowłosych, m.in. szampon dla owczarka polskiego.

Szampon dla owczarka polskiego – skuteczna pielęgnacja

Niezależnie od tego, czy jesteś prywatnym właścicielem psa, groomerem czy hodowcą, zależy Ci na pięknym i zdrowym wyglądzie czworonoga. W ofercie Dr Lucy znajdziesz kosmetyki do mycia i pielęgnacji, które zapewnią błyszczącą i bujną sierść psom długowłosym – a do takich właśnie należy polski owczarek nizinny. W związku ze swoimi długimi włosami, zwierzak powinien przyzwyczajać się do regularnego czesania i dokładnej pielęgnacji, już będąc szczeniakiem. W naszym sklepie znajdziesz m.in. szampon dla polskiego owczarka nizinnego z olejem jojoba i witaminami oraz szampon przeciwalergiczny – stworzony dla psów ze skórą skłonną do podrażnień.