Kosmetyki dla Australian Kelpie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wybierając kosmetyki dla Twojego psa, zadbaj o odpowiedni ich dobór do jego rasy. Specjalistyczny szampon dla kelpie zadba o sierść zwierzęcia we właściwy sposób. W ofercie sklepu Dr. Lucy znajdziesz kosmetyki dla psów najwyższej jakości. By ułatwić Ci zakupy podzielono je na kategorie.

 • Szampon odżywczy Shine

  46.00 394.30 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Nutri 250 ml

  46.00 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Odżywka nawilżająca Hydravital

  47.20 406.10 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47.2 zł
 • Szampon hipoalergiczny dla psa Hypo S

  42.40 362.60 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 42.4 zł
 • Odżywka regenerująca Hypo C

  46.00 394.30 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
 • Casual nr 3 Szampon dla psów o krótkiej, gładkiej sierści

  19.05 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18.3 zł
 • Casual nr 7 Krem pielęgnacyjny do suchej skóry: łapy, nos, łokcie

  25.22 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.2 zł
 • Casual nr 8 Płyn do pielęgnacji uszu

  23.81 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22.8 zł
 • Casual nr 9 Preparat odstraszający kleszcze i komary

  25.22 
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.2 zł

Czym kierować się przy wyborze szamponu dla Australian Kelpie?

Australijski kelpie charakteryzuje się dość gęstą i krótką sierścią o bogatym podszyciu. Zadbasz o nią najlepiej szczotkując dwa razy w tygodniu, a w okresie linienia powtarzając tę czynność codziennie. Mimo to, są to psy stosunkowo łatwe w pielęgnacji. Dla swojego kelpie wybierz kosmetyki dla psów krótkowłosych, gdyż nadają się one dla nich najlepiej. Wybierając szampon dla australian kelpie zwróć uwagę, by polecany był dla krótkiej sierści. Delikatne szampony i odżywki, jak na przykład te z linii Hypo, które znajdziesz w naszym sklepie, sprawdzą się tu doskonale. Porządnie umyć psa możesz raz lub dwa razy w roku, wedle potrzeby. Jeśli podczas aktywności na zewnątrz czworonóg uwielbia na przykład spacery w błocie, nie bój się kąpać go częściej. Idealny szampon dla kelpie zmyje z niego cały brud, nie wysuszając przy tym jego skóry.

Co poza szamponem dla Kelpie?

Pamiętaj o regularnej kontroli stanu oczu i uszu Twojego pupila. Choć australijski kelpie nie jest specjalnie narażony na choroby tych narządów, warto o nie zadbać. Możesz pokusić się także o codzienne mycie jego zębów, jeśli uważasz, że dentystyczne smakołyki nie wystarczają. Do zabezpieczenia suchej skóry, poza nawilżającym szamponem dla australijskiego kelpie, wypróbuj krem pielęgnacyjny Casual nr. 7 do łap, nosa i łokci. Przed kleszczami i innymi pasożytami ochronisz psa za pomocą preparatu odstraszającego Casual nr. 9.
W sklepie internetowym Dr. Lucy znajdziesz nie tylko szampon dla kelpie. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów, jaką znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy najwyższą jakość kosmetyków do pielęgnacji psów.