Kosmetyki dla Australian Kelpie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wybierając kosmetyki dla Twojego psa, zadbaj o odpowiedni ich dobór do jego rasy. Specjalistyczny szampon dla kelpie zadba o sierść zwierzęcia we właściwy sposób. W ofercie sklepu Dr. Lucy znajdziesz kosmetyki dla psów najwyższej jakości. By ułatwić Ci zakupy podzielono je na kategorie.

Czym kierować się przy wyborze szamponu dla Australian Kelpie?

Australijski kelpie charakteryzuje się dość gęstą i krótką sierścią o bogatym podszyciu. Zadbasz o nią najlepiej szczotkując dwa razy w tygodniu, a w okresie linienia powtarzając tę czynność codziennie. Mimo to, są to psy stosunkowo łatwe w pielęgnacji. Dla swojego kelpie wybierz kosmetyki dla psów krótkowłosych, gdyż nadają się one dla nich najlepiej. Wybierając szampon dla australian kelpie zwróć uwagę, by polecany był dla krótkiej sierści. Delikatne szampony i odżywki, jak na przykład te z linii Hypo, które znajdziesz w naszym sklepie, sprawdzą się tu doskonale. Porządnie umyć psa możesz raz lub dwa razy w roku, wedle potrzeby. Jeśli podczas aktywności na zewnątrz czworonóg uwielbia na przykład spacery w błocie, nie bój się kąpać go częściej. Idealny szampon dla kelpie zmyje z niego cały brud, nie wysuszając przy tym jego skóry.

Co poza szamponem dla Kelpie?

Pamiętaj o regularnej kontroli stanu oczu i uszu Twojego pupila. Choć australijski kelpie nie jest specjalnie narażony na choroby tych narządów, warto o nie zadbać. Możesz pokusić się także o codzienne mycie jego zębów, jeśli uważasz, że dentystyczne smakołyki nie wystarczają. Do zabezpieczenia suchej skóry, poza nawilżającym szamponem dla australijskiego kelpie, wypróbuj krem pielęgnacyjny Casual nr. 7 do łap, nosa i łokci. Przed kleszczami i innymi pasożytami ochronisz psa za pomocą preparatu odstraszającego Casual nr. 9.
W sklepie internetowym Dr. Lucy znajdziesz nie tylko szampon dla kelpie. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów, jaką znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy najwyższą jakość kosmetyków do pielęgnacji psów.