Odżywki dla psów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Szukając profesjonalnej odżywki dla psa, warto zapoznać się z produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Dr Lucy to marka, która wszystkie kosmetyki dla psów tworzy z miłości dla zwierząt. Przed rozpoczęciem produkcji każdej odżywki dla sierści dla psów, konsultujemy się z groomerami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda odżywka, na którą się zdecydujesz — do włosów dla yorka, maltańczyka lub shih tzu, będzie bezpieczna dla ich skóry i zadziała odżywiająco.

Odżywki dla psów — zadbaj o ich sierść

Odpowiednia pielęgnacja zwierzęcia nie kończy się na regularnej kąpieli. Warto zadbać także o odżywienie skóry i włosów. Właśnie w tym celu stosuje się odżywki do sierści psa. Wszystkie z produktów właśnie z tej kategorii są przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nadają się one do codziennej pielęgnacji psów wszystkich ras— zarówno szczeniąt, jak i dorosłych psów. Co więcej, są one bezpieczne dla skóry psa, dlatego możesz z nich korzystać także wtedy. gdy Twój pupil ma skłonności do reakcji alergicznych.

Dr Lucy — profesjonalna odżywka do sierści psa

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kosmetyki dla psów z linii produktowych marki Dr Lucy. Dostępne są tu:

Możesz zdecydować się na przykład na zamówienie odżywki witaminowej lub nawilżającej. Dzięki temu sprawisz, że sierść Twojego pupila będzie odpowiednio odżywiona, co ma znaczący wpływ na jej wygląd. Z kolei dla psów o szczególnie wrażliwej skórze warto wybrać odżywkę regenerującą. Dostępna są tu także odżywki dla psa bez spłukiwania w formie sprayu. Produkt ułatwiający rozczesywanie lub usztywniający sierść to duże udogodnienie dla opiekuna psów rasy z długimi włosami.

Zadbaj o swojego psa z marką Dr Lucy

Poza odżywkami do sierści w naszym sklepie znajdziesz także szampony dla psów. Tak jak wszystkie kosmetyki z naszej kolekcji pozwalają one zadbać o odpowiednią higienę czworonoga, a dodatkowo wspomagają prawidłowy wzrost sierści i włosów. Dzięki regularnemu stosowaniu profesjonalnych szamponów i odżywek możesz mieć pewność, że sierść Twojego pupila nabierze blasku, co wpłynie na jej idealny wygląd i samopoczucie psa.

Pamiętaj, że zadbany pies jest szczęśliwy. Możesz więc mieć pewność, że po kąpieli i użyciu odpowiedniej odżywki Twój piesek będziesz chętny do zabawy, a Ty z przyjemnością go wyściskasz!