Kosmetyki dla Skye Terrier

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Szampon dla skye terrier od Dr Lucy przyda się właścicielom psów, które lubią się pobrudzić. Zapewni pupilowi skuteczną pielęgnację oraz bezstresową kąpiel, dzięki formule, która szybko się pieni. Jeżeli chcesz zadbać o wygląd, zdrowie i samopoczucie swojego zwierzaka, wybierz nasze artykuły pielęgnacyjne!

Szampon dla skye terrier – zadbaj o codzienną pielęgnację!

Należący do szkockiej rasy terrierów skye terrier ma długą, gęstą i łatwo brudzącą się sierść. W związku z tym musisz zatroszczyć się o jej regularną pielęgnację. Przynajmniej raz w miesiącu ten interesująco wyglądający zwierzak wymaga kąpieli, podczas której warto wykorzystać profesjonalne kosmetyki dla psów długowłosych, w tym szampon dla skye terriera i odżywki. Pamiętaj też, że sierść czworonoga powinna być czesana po każdym spacerze oraz regularnie przycinana. Nasze produkty powstają we współpracy z groomerami, w związku z tym doskonale dbają o piękny wygląd włosów Twojego psiego towarzysza i jego zdrowie. Dzięki kąpielom z użyciem kosmetyków z oferty Dr Lucy sierść skye terriera – niezwykle oddanego i sympatycznego psa – będzie czysta i pachnąca.

Ułatwiający rozczesywanie szampon dla skye terriera

Długowłose psy potrafią wzbudzić zachwyt otoczenia. Aby ludzie podczas spacerów zwracali uwagę na Twojego skye terriera, musisz zadbać o jego wygląd. W tym celu przydadzą się kosmetyki dla psów, odżywki i szampon dla skye terriera, które w łagodny sposób zmyją brud, odżywią i nawilżą sierść oraz poprawią ukrwienie skóry psa. Produkty z oferty Dr Lucy ułatwią też rozczesanie splątanej sierści u długowłosego zwierzaka. Zawarte w kosmetykach witaminy zapobiegną stanom zapalnym i łupieżowi. Nasze szampony dla psów są przebadane przez dermatologów, nie musisz więc się bać, że zaszkodzisz swojemu skye terrierowi!