Kosmetyki dla Jamnika

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wybór szamponu dla jamnika to dla właścicieli często problematyczna kwestia. Czym się kierować przy wyborze i jaki produkt sprawdzi się najlepiej? Zdecyduj się na kosmetyki Dr Lucy przeznaczone specjalnie dla jamników.

Jaki szampon dla jamnika wybrać?

Jamnik to rasa użytkowa, której początkowym przeznaczeniem było polowanie na zwierzęta ryjące nory, głównie borsuki i lisy. Zamiłowanie do podkopów i zaganiania pozostało im do dziś, dlatego powroty ze spaceru często wiążą się z natychmiastową kąpielą. Przy wyborze odpowiedniego szamponu dla jamnika będzie więc ważne wygodne mycie i hipoalergiczna receptura kosmetyku. Wybierz szampon Dr Lucy, który jest bezpieczny dla skóry Twojego psa i delikatnie wyczyści zabrudzoną sierść.

Jamniki występują w trzech odmianach wielkościowych: standardowej, miniaturowej i króliczej. Dodatkowo różnią się ze względu na sierść – długowłosą, krótkowłosą lub szorstkowłosą. Polecamy szampony dla psów ras długowłosych wzbogacone o odżywiający olejek jojoba, a także produkty przeznaczone dla psów szorstkowłosych, które ograniczają przetłuszczanie i zapobiegają wypadaniu włosów. Oprócz odpowiedniego szamponu pamiętajmy o właściwej pielęgnacji, czesaniu i trymowaniu sierści naszego pupila. Do łatwego wyczesywania ras długowłosych polecamy nasze spraye i odżywki z linii Pro, które regenerują splątane włosy. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego jamnika w naszym sklepie internetowym!