Kosmetyki dla Labradora

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Krótka, gęsta i przylegająca – jeśli taka jest sierść Twojego pupila, to wybierz szampon dla Labradora Dr Lucy. Pomoże Ci się uporać z wszelkimi zabrudzeniami, a także unormuje stan skóry. Hipoalergiczna formuła naszych produktów gwarantuje skuteczną ochronę przed podrażnieniami.

Szampon Dr Lucy – idealny dla Twojego Labradora Retrievera

Prawdopodobnie Twój Labrador jest dobrym pływakiem i nie przepuści okazji wskoczenia do stawu, jeziora lub parkowej fontanny. Domowe kąpiele to jednak inna sprawa i wiele psów nie przepada za szorowaniem sierści, które często zajmuje dużo czasu. W takiej sytuacji szampony Dr Lucy dla Labradora sprawdzą się idealnie – szybko się pienią, jednocześnie dokładnie czyszcząc nawet bardzo zabrudzoną sierść. Dla pięknego połysku wybierz szampon odżywczy Shine w wydajnej formie koncentratu. Dla porządnego odżywienia wysuszonej skóry zdecyduj się na regenerujący szampon Nutri z witaminami.

Szampon dla szczeniaka Labradora – jaki wybrać?

Wszystkie produkty Dr Lucy są przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla każdego psa. Nasze kosmetyki sprawdzą się także do pielęgnacji wrażliwej skóry szczeniaka. Wyjątkowo łagodna formuła nie podrażnia delikatnej skóry, dzięki czemu szampon Dr Lucy dla szczeniaka Labradora może być stosowany już od pierwszych dni. Wzbogacony o witaminy i naturalne ekstrakty pobudza wzrost sierści. Zadbaj o swojego pupila już dziś z kosmetykami Dr Lucy!