Kosmetyki dla Airedale Terrier

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Interesuje Cię szampon dla airedale terrier? Chcesz się przytulić do swojego psa, ale najpierw musisz go wykąpać? W ofercie Dr Lucy znajdziesz doskonałe kosmetyki dla psów krótkowłosych, a do takich właśnie należy airedale terrier. Nasze szampony powstają we współpracy z groomerami, którzy wiedzą, jak dobrać pielęgnację w zależności od rodzaju sierści.

Szampon dla airedale terrier – bezpieczne kosmetyki

Kosmetyki dla psów o krótkiej sierści z linii Casual zadbają w odpowiedni sposób o higienę i zdrowie zwierzęcia. Delikatne, naturalne składniki znajdujące się w szamponach odżywią włosy psa, nie podrażniając jego skóry. Szampon dla airedale terrier proponowany przez markę Dr Lucy, podobnie jak pozostałe kosmetyki, został poddany dermatologicznym badaniom. Dlatego możesz go stosować bez lęku o bezpieczeństwo swojego pupila i jego zdrowie. Nie martw się też, jeżeli Twój pies nie przepada za częstymi kąpielami. Szampon dla airedale terrier ma konsystencję, która łatwo się pieni i spłukuje.

Szampon dla airedale terrier – czas na kąpiel!

Opieka nad zwierzakiem wymaga odpowiedzialności i systematycznej pracy – nie można pomijać wyjść na spacer z czworonogiem, zabawy, karmienia i właściwej dbałości o jego zdrowie i wygląd. Podczas kąpieli swojego pupila stosuj wyłącznie kosmetyki przeznaczone dla psów – dostosowane do pH ich skóry. Nasz szampon dla airedale terrier, stworzony wyłącznie z myślą o czworonogach, na pewno sprosta wymaganiom pielęgnacyjnym Twojego psiego przyjaciela. Kosmetyk z oferty Dr Lucy przyda się do umycia psa po mocnym zabrudzeniu (np. wytarzaniu w kałuży) i przed strzyżeniem. Używając naszego produktu, nie podrażnisz skóry zwierzęcia i nie wywołasz u niego alergii. Stosuj nasz szampon i ciesz się jeszcze bardziej lśniącą i zdrową sierścią swojego czworonoga!