Kosmetyki dla Yorkshire Terrier

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Terriery to psy żywiołowe i energiczne, a przy tym często niecierpliwe. Nasze szampony dla Yorka szybko się pienią i spłukują, dzięki czemu skraca się czas kąpieli. Dr Lucy to także produkty dla młodszych piesków – znajdź idealny szampon dla Twojego Yorka szczeniaka i zadbaj o pielęgnację sierści już od pierwszych miesięcy życia.

 

Jaki szampon dla psa Yorka wybrać?

Długie, jedwabiste włosie o ciemnozłotym kolorze to charakterystyczne umaszczenie dla rasy Yorkshire Terrier. Aby Twój pies prezentował się pokazowo wystarczy regularna pielęgnacja sierści. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jaki szampon dla Yorka wybrać. Opinie są bardzo różne. Sierść Yorka jest naturalnie długa i ma skłonność do plątania się. Powoduje to wątpliwości, jaki produkt sprawdzi się najlepiej w codziennej pielęgnacji. My polecamy produkty dr Lucy z linii Casual, która dedykowana jest najpopularniejszym rodzajom sierści i włosów. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produktach przygotowanych przez specjalistów, wypróbuj produkty z linii Pro – w połączeniu z odżywką zadbają kompleksowo o sierść Twojego pupila.

W naszej ofercie znajdziesz najlepszy szampon i odżywkę dla Twojego Yorka. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu długiego i jedwabistego włosa, to postaw na profesjonalny szampon dla Yorka z linii Pro. Pamiętaj, że wszystkie nasze kosmetyki są przebadane dermatologicznie oraz bezpieczne dla Ciebie i Twojego pupila.