Kosmetyki dla Bichon Frise

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Nie wiesz, jaki szampon dla Bichon Frise pozwoli zapewnić Twojemu pupilowi to, co najlepsze? Zapoznaj się z produktami od marki Dr Lucy. Oferowane przez nas kosmetyki dla psów powstają we współpracy z groomerami, dzięki czemu doskonale wiemy, czego dokładnie im potrzeba. Jeśli Twój pies znowu ubrudził się błotem, wystarczy użyć odpowiedniego szamponu dla Bichon Frise, a jego sierść już po chwili będzie nieskazitelnie czysta i zadbana. A co najważniejsze, będzie można go przytulić bez obaw o zabrudzenie!

Wybierz szampon dla Bichon Frise

Szampon ułatwiający rozczesywanie, odbudowywujący zniszczony włos, a może taki, który jest przeznaczony do pielęgnacji białej sierści? Każdy z tych produktów sprawdzi się doskonale w roli szamponu dla psa rasy Bichon Frise. Wszystkie kosmetyki dla psów długowłosych, oraz krótkowłosych przeszły odpowiednie badania dermatologiczne, co potwierdzają przyznane certyfikaty. Możesz mieć więc pewność, że niezależnie od tego, na z który z dostępnych szamponów dla Bichon Frise się zdecydujesz, zapewnisz swojemu pupilowi bezpieczeństwo. Natomiast jeśli jest on szczególnie wrażliwy, najlepiej wybierz szampon hiperalergiczny.

Nasza marka powstała z miłości do psów. Jeśli więc żywisz do nich podobne uczucia i chcesz zadbać o jak najlepszą pielęgnację swojego pupila, zdecyduj się na szampon dla Bichon Frise od Dr Lucy. Łatwo się pieni i jest przyjemny w użyciu, dzięki czemu kąpiel psa przestanie być przykrym obowiązkiem.