Blog

Podryw na psa

Zadbane, błyszczące włosy, idealna fryzura, uwodzicielskie spojrzenie… Pewnym krokiem możesz udać się w teren na łowy. Tylko Pańci nie zapomnij – w końcu to jej masz pomóc w polowaniu na największego przystojniaka! Dziś Dr Lucy nieco żartobliwie opowiada, jak skutecznie przeprowadzić precyzyjną operację o kryptonimie Podryw na psa!

Podryw na psa nie jest żadną nowością. Choć raczej traktujemy go z przymrużeniem oka, to czworonóg w istocie może być pomocny podczas miłosnych podbojów. Ta technika nie sprawdzi się jednak zawsze i wszędzie. Jak więc podejść do tematu? Sprawdźcie sami!

Sposób znany od lat

Posiadacze czworonożnych towarzyszy postrzegani są przez innych według konkretnych skojarzeń. Aby dzielić życie z psem i należycie o niego dbać, niezbędne są takie cechy, jak opiekuńczość, troskliwość czy empatia. Właśnie tego, między innymi oczywiście, mężczyźni poszukują w kobietach. Czy zatem towarzyszący nam pies może wysłać im podprogowy przekaz o treści „Hej! Moja Pani jest Twoim strzałem w dziesiątkę”? Być może. Na pewno natomiast nasz pupil może pomóc skupić na nas uwagę, a nawet przełamać pierwsze lody. Jak zatem prawidłowo zabrać się za podryw na psa? Aby odnieść sukces i umówić się na randkę trzeba pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Dr Lucy pomoże Wam nie tylko poradą, ale i osprzętem – bez odpowiednich kosmetyków dla psów się nie uda! Umówmy się też, że nie przekroczymy progu Waszej sypialni. Gdy drzwi się zamkną, wszystko w Waszych rękach. Jedyne, co sugerujemy to ogarnięcie pupila, aby wskakując w romantycznej chwili na łóżko nie poderwał Was do ucieczki. Nie o taki podryw przecież chodzi! A teraz przejdźmy do konkretów.

Look na gwiazdę

Jeśli podryw na psa ma się udać, na bóstwo musicie zrobić nie tylko siebie. Pies nie może przecież popsuć Waszego image’u! Ba! Musi błyszczeć nawet bardziej niż Wy same! Myślicie, że to niemożliwe? Po prostu nie znacie psich kosmetyków od Dr Lucy! Zacznijmy od podstaw, czyli należyte wyczesywanie sierści. Kołtunom mówimy stanowcze nie! Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to czynność czasochłonna i męcząca. Można jednak ją sobie ułatwić. Wystarczy zastosować odpowiednią odżywkę do sierści psa czy spray do jej rozczesywania. Jeśli pupil zalatuje wonią Eau de Odór, niezbędna będzie kąpiel z wykorzystaniem szamponu. W sklepie internetowym Dr Lucy znajdziecie takie, które sprawdzą się zarówno w przypadku długowłosych psów, jak i tych z krótką sierścią. Pamiętajcie, że niektóre rasy wymagać mogą suszenia chłodnym strumieniem powietrza. Innym wystarczy ręcznik. Nie zapominajcie o higienie uszu i oczu. Te drugie są zwierciadłem nie tylko duszy, ale w psich chętnie przejrzy się nawet największy twardziel w parku. Jeszcze odrobina kremu na psi nosek i gotowe. Wszystkie niezbędne rzeczy znajdziecie tutaj. Jeszcze jedno. Nie przejmujcie się tym, że Wasz psiak wygląda jak milion dolarów, a Wy “jedynie” jak 999 tysięcy. Tak właśnie ma być, jeśli podryw ma się udać. I pamiętajcie, że kosmetyki dla psów od Dr Lucy są… dla psów! Z racji innego pH skóry głowy nie nadają się do ludzkich włosów. Mając jednak przed oczami wyobraźni Waszą psią piękność – rozumiemy pokusę.

Odpowiednie miejsce i pora

To również kluczowy element sukcesu. Musimy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, w którym jest ono najchętniej odwiedzane. Najlepszy będzie do tego kawałek zieleni, chętnie odwiedzany przez innych okolicznych psiarzy! To idealna grupa docelowa. Sami mają psy, więc tym bardziej docenią to, że też go masz. Skoro je lubią, to łatwiej połkną haczyk na czterech łapach. To jednak nie wszystko. Możesz stosować tu różne triki, które trudno byłoby wykonać w autobusie czy na zatłoczonym chodniku. W parku panują ku temu idealne warunki. Jaką więc obrać taktykę? Przebiegłą oczywiście – a jak!

  • Wypatrz cel, oceń sytuację i przez zupełny przypadek rzuć w niego gryzakiem czy piłką. Oczywiście nie tak, aby dostał w głowę. Niech upadnie gdzieś blisko niego, aby Twój pies bez krępacji mógł podbiec i oczarować go spojrzeniem. Następnie wkraczasz Ty, z udawaną szczerością mówiąc “Oh, przepraszam, tak mi się przypadkiem rzuciło”. W tym momencie powinien pojawić się także jego pies. Reszta potoczy się już sama. Zanim podejmiesz działania upewnij się, że gryzaka spod stóp wybranka nie zgarnie konkurencja! Bacznie obserwuj otoczenie.
  • O! Nasze psy chcą się poznać! To może my też powinniśmy? To klasyk gatunku. Wystarczy przespacerować się w bezpośrednim sąsiedztwie tego, który wpadł nam w oko. Psy przełamią lody zamiast nas!
  • Można też obrócić kota ogonem i zgodnie z maksymą “Kto mieczem wojuje…” poczekać, aż pies jakiegoś przystojniaka przybiegnie do nas. Reszta to nasza inwencja!

Mamy dla Was jeszcze jedną przydatną poradę. Zawsze trzymajcie pod ręką repelent zapachowy z linii Dr Lucy Pro. Dzięki niemu nawet po przelotnym deszczu Wasz pupil nie będzie pachnieć mokrym psem!

Czy rasa ma znaczenie?

Wiele źródeł istotnie wskazuje, że do podrywu na psa najlepsze są golden retrievery i labradory. W Dr Lucy jesteśmy natomiast zdania, że tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. Nie znamy przecież obiektu westchnień, który wpadł nam w oko w parku. Być może do jego wyobraźni lepiej niż rodowodowy pies przemówi schroniskowy bezdomniak? Uratowanie psiego istnienia i wyprowadzenie ze schroniskowych kojców do przytulnego, kochającego domu skruszy najtwardszą skałę okalającą męskie serce. Bez znaczenia jest to, czy pupil ma tatuaż w uchu, długą i lejącą sierść, czy jest krótkowłosym psem. Ważne, żeby był należycie ogarnięty. A o to w końcu zadbać pomoże Dr Lucy!

 

Podryw na psa jest znany od lat, ale rządzi się pewnymi prawami. Temat można potraktować pół żartem, pół serio, choć prawda jest taka, że obecność psa może pozytywnie wpłynąć na miłosne podboje, chociażby pomagając przełamać pierwsze lody podczas przypadkowego spotkania w parku. Jeśli zupełnie na serio podchodzimy do tematu, to musimy odpowiednio ogarnąć naszą czworonożną przynętę. Pomogą Wam w tym kosmetyki dla psów od Dr Lucy! Wszystko, co niezbędne znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Udanych łowów!