Szampony dla psów długowłosych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rasowe psy długowłose bez wątpienia budzą podziw wśród wielu z nas. By taki efekt utrzymać jak najdłużej, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Szampon dla psów długowłosych jest produktem, dzięki któremu sierść Twojego pupila nie tylko będzie czysta, ale też nabierze pięknego połysku. Stosując szampon dla psa z długą sierścią marki Dr Lucy, masz pewność, że korzystasz z kosmetyków przebadanych dermatologicznie, a co za tym idzie bezpiecznych dla skóry czworonoga oraz osoby, która się nim zajmuje. Jeśli zaczniesz z nich korzystać, Twój pies będzie się idealnie prezentował, co jeszcze bardziej zwiększy poczucie dumy i radości z tego, że można się do niego przytulić!

Szampon dla psów ras długowłosych z oferty dr Lucy

Jesteś właścicielem psa z długą sierścią? A może zajmujesz się hodowlą psów długowłosych lub jesteś groomerem? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, warto zaopatrzyć się w szampon dla psów długowłosych z linii Casual od Dr Lucy. Podobnie jak pozostałe kosmetyki dla psów z naszej oferty, szampon dla psów długowłosych powstał we współpracy z groomerami. Dzięki temu można mieć pewność, że produkt ten spełnia wszystkie potrzeby psów o właśnie takim rodzaju sierści.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że miłość do psów można wyrażać w różny sposób. Nasze kosmetyki dla psów długowłosych pozwalają zrobić to za pośrednictwem zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji. Szampon dla psów długowłosych to produkt, z którego chętnie będziesz korzystać podczas każdorazowej kąpieli psa. Wiadomo, że każdy pies lubi się ubrudzić, a szampon dla psa z długą sierścią w skuteczny sposób pozwala sobie z tym poradzić. Szybko się pieni i spłukuje, dlatego bez problemu użyjesz go także wtedy, gdy Twój pies jest bardzo niecierpliwy a kąpanie to czynność, za którą nie za bardzo przepada. Szampon dla psa z długą sierścią pozwala pozbyć się wszelkich zabrudzeń, a dodatkowo dba o to, by skóra i włosy czworonoga były odpowiednio zmiękczone i nawilżone. Po zastosowaniu szamponu dla psów długowłosych, który ma pozytywne opinie wielu hodowców i właścicieli psów, włosy Twojego pupila będą lśniące i miękkie w dotyku. Przytulenie się do niego będzie jeszcze większą przyjemnością!